Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

A close up of a washing machine loaded with clothes isolated on white background

Çamaşır makinesi servisi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerine tüm mahallelerine çamaşır makinesi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Acil çamaşır makinesi servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Çağrı merkezimiz tarafından arıza hakkında sizden kısa bir bilgi istenecek ve arıza tespit edildikten sonra ilgili buzdolabı arızası konusunda uzman ekip adresinize yönlendirilecektir.

Çamaşır makinesi servis hizmetini veren bir çok teknik servis bulunmaktadır ama markaya özel tamirci ekiplerinden oluşan ve %100 müşteri memnuniyeti ile servis vermek misyonunda tek servis biziz. Verdiğimiz hizmete o kadar güveniyoruz ki, her servis sonrası sizden sitemizde yayınlanmak üzere bir anket doldurmanızı rica ediyoruz.
Servis hizmeti veren firmamızın müşteri memnuniyet oranı %100 dür.  Ve tüm servislerimizde orjinal parça değişimi yapmaktayız. Orjinal Çamaşır makinesi parçalarını size en uygun fiyattan vermekteyiz.
Çamaşır makinenizi alanında uzman ekiplere teslim etmek için tek yapmanız gereken, bizi aramaktadır.
TEL: 0536 985 3329
çamaşır3 çamaşır 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir