Çamaşır Makinası

Çamaşır Makinesi Teknik Servis Fiyatı Ne Kadardır?

Çamaşır makinenizde olası bir arıza durumunda veya bakım ihtiyacında maliyeti etkileyen bazı faktörler vardır. Eğer çamaşır makineniz arızalandıysa ve teknik servise başvurduysanız, arızanın tipi maliyeti etkileyen en önemli faktör olacaktır. Makinenizin arızasının yanında makinenin markası da maliyeti etkileyen bir faktördür. Çamaşır makinelerinde birçok farklı marka olup, her markanın arıza giderme veya bakım için talep ettiği fiyat farklılık göstermektedir.

Sahip olduğunuz çamaşır makinesi markasının yetkili servisini çağırdığınızda, arıza tespit için teknik servis sizden servis ücreti alacaktır. Bu servis ücretleri her markada hemen hemen aynı orandadır. Teknik servis, çamaşır makinenizin arızasını tespit ettikten sonra size bir fiyat sunacaktır. Bu fiyat, arızanın derecesine göre değişiklik gösterecektir. Özellikle motor, ana kart gibi ciddi arızalarda ödeyeceğiniz miktar daha fazla olacaktır. Servisimizde değiştirilmek üzere kullanılan tüm parçalar orijinal yedek parçalardır.Böylelikle güven duyabileceğiniz bir servis anlayışıyla, servis hizmetimize artı bir puan daha katmakta ve müşterilerimizin memnuniyetine giden yolda bir adım daha ilerlemekteyiz…

Beyaz Eşya Servisimiz de kullanılan tüm parçalar orijinal  yedek parçalardır. Beyaz Eşya Servisimiz, en kararlı teknik çözüm için orijinal yedek parçaları kullanmakta ve tavsiye etmektedir.

banner3

Profesyonel Servis ‘ADANA BEYAZ EŞYA SERVİSİ’

Size en iyi servisi hizmetini vermek için firmamız ‘ADANA BEYAZ EŞYA SERVİSİ’ telefonda sizleri bekliyor…

Beyaz eşyalarınızdaki herhangi bir olası arızada ya da memnun kalmadığınız bir durum oluştuğunda hemen bizi arayın. Tecrübeli teknik ekibimiz modern arıza tespit cihazları ile en kısa sürede servis bölgesine yetişir. Güler yüzlü ve profesyonel teknikerlerimiz size en ekonomik servis çözümü sunar.

Sizde bu servis hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen arayın…

banner1

Firmamız yüksek kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazasi ile orijinal yedek parça kullanan teknik ekibimiz sayesinde bakım, tamir ve montaj hizmetleri garanti kapsamında yapılmaktadır. ADANA’da başta Çukurova beyaz eşya servisi,Seyhan beyaz eşya servisi,Yüreğir  beyaz eşya servisi,Sarıçam  beyaz eşya servisi,Kozan  beyaz eşya servisi, Ceyhan  beyaz eşya servisi, olmak üzere Adana’nın her yakasında yer alan ‘ADANA BEYAZ EŞYA SERVİSİ’ uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Bosch, Altus, Siemens, Ariston servisi. Beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmetini kapınıza kadar getiriyoruz. Bir telefon ile tecrübeli teknik ekibimiz en kısa sürede size ulaşır ve en ekonomik servis çözümünü size sunar. Bu hizmetlerimizden siz de yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

TEL: 0536 985 3329